BLIŻEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Marzenie o realistycznym symulatorze golfa stało się rzeczywistością.

Z połączenia naszego doświadczenia w akustyce wnętrz, kompleksowej aranżacji pomieszczeń oraz pasji do golfa, powstał najbardziej zaawansowany symulator golfowy. Projektując go chcieliśmy, aby gracz odczuwał realne emocje związane z grą i poczuł się jak na prawdziwym polu golfowym.

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO GOLFA

Sprawdź najważniejsze zalety dedykowanego symulatora golfowego.

Specjalnie zaaranżowane pomieszczenie symulatora golfowego zawiera szereg kompleksowych rozwiązań zapewniających komfort, bezpieczeństwo i łatwą obsługę, a przede wszystkim realizm gry na najwyższym poziomie. Dzięki niemu możesz grać w golfa ze znajomymi, rodziną, o każdej porze roku, w zaciszu własnego domu, w biurze czy klubie.

Symulatory golfowe

BEZPIECZEŃSTWO

Budując symulator golfa zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Pomieszczenie wyposażone jest w specjalne panele z pianki amortyzującej uderzenia, maty golfowe, kurtyny boczne i sufitowe oraz ekran absorbujący cały pęd uderzenia piłki.

Symulatory golfowe

Sprzęt pomiarowy

Dedykowany radar golfowy, podczas zamachu i uderzenia, umożliwia pomiar w czasie rzeczywistym nawet do 40 parametrów kija i piłki. Są to np. prędkość główki kija, prędkość piłki, kąt wznoszenia
i lądowania, spin piłki czy oś spinu.

Symulatory golfowe

Wielofunkcyjność

W zależności od potrzeb możemy przekształcić pomieszczenie w multimedialne centrum rozrywki. Oprócz podstawowej funkcji symulatora golfa, pokój może być wykorzystany jako sala kinowa, odsłuchowa czy salon gier video

Symulatory golfowe

ERGONOMIA

Nad stabilnym działaniem symulatora golfowego czuwa potężny komputer, wyposażony w najnowsze podzespoły oraz dedykowane oprogramowanie. Całość sterowana jest za pomocą 24-calowego dotykowego ekranu lub myszki i klawiatury.

Symulatory golfowe

Audio

Nasze wrażenia z gry potęguje ścieżka dźwiękowa w postaci odgłosów natury lub zmiennych warunków pogodowych. Głośniki w systemie Dolby Atmos ukryte są za ekranem oraz elementami adaptacji. Możemy je również wykorzystać do słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Symulatory golfowe

VIDEO

Wirtualne pola golfowe odwzorowane są w skali 1:1 w przepięknej, realistycznej grafice. Na trójwarstwowym ekranie impactowym wyświetlany jest obraz w jakości Full HD. Jego wielkość dobierana jest indywidualnie do każdego wnętrza.

Symulatory golfowe

Adaptacja akustyczna

W trakcie uderzenia w piłkę wytwarzany jest hałas przekraczający nawet 100 dB. Taki poziom dźwięku może być szkodliwy dla naszego słuchu. Dlatego w pomieszczeniu montowane są specjalne panele akustyczne, gwarantujące najwyższy komfort akustyczny.

Symulatory golfowe

Izolacja akustyczna

Odpowiednio dobrany system izolacji akustycznej ścian, sufitu i podłogi w projektowanym pomieszczeniu sprawi, że hałas nie przedostaje się na zewnątrz. Dbamy więc również o to, aby nie zakłócać ciszy osobom znajdującym się w sąsiednich pomieszczeniach.

EKRAN GOLFOWY

Przenieś się w wirtualną rzeczywistość.

Ekran golfowy to szczególny element aranżacji symulatora golfowego. Tworzymy go z myślą o konkretnym pomieszczeniu. 3-warstowa budowa ekranu zapewnia bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD. Pierwsza warstwa projekcyjna przyjmuje początkowe uderzenie piłki oraz odpowiada za właściwe wyświetlanie obrazu. Druga i trzecia warstwa ekranu – impactowa, dzięki specjalnej piance z pamięcią kształtu, maksymalnie amortyzuje końcową fazę uderzenia. Wzmocniona, stalowa rama ekranu lakierowana proszkowo, zapewnia stabilność oraz wysoką odporność na uderzenia.

SYMULATOR GOLFA
OD A DO Z

Zobacz jak powstają najbardziej zaawansowane symulatory do gry w golfa.

Etap I

Zbieranie informacji

_________

Analiza potrzeb klienta
Określenie funkcji pomieszczenia
Inwentaryzacja pomieszczenia
Wykonanie pomiarów akustycznych

Etap Ii

Projektowanie

_________

Dobór radaru golfowego
Projekt instalacji audio-video
Projekt akustyczny
Projekt elementów zabezpieczających
Projekt wystroju wnętrza
Tworzenie wizualizacji pomieszczenia

Etap III

Wykonanie

_________

Opracowanie dokumentacji technicznej
Stworzenie harmonogramu prac
Produkcja i przygotowanie podzespołów
Wykonanie prac i nadzór nad realizacją

Etap IV

TESTY

_________

Pomiary akustyczne powykonawcze
Kalibracja i testowanie symulatora
Strojenie systemu audio-video
Szkolenie z obsługi symulatora
Wykonanie okresowych przeglądów

POMIESZCZENIE DO GRY W GOLFA

Symulatory golfowe to nie tylko sprzęt.

Pomieszczenie do gry w golfa wyposażone jest w szereg zaawansowanych urządzeń, takich jak: radar, komputer, panel sterujący, ekran, projektor, nagłośnienie oraz oświetlenie. Równie ważnym elementem symulatora golfa jest wyposażenie wnętrza w postaci: paneli akustycznych, mat wygłuszających, kotar bocznych i sufitowych, mebli, sztucznej trawy, maty rangowej oraz wibroizolacji podłogi. Wszystkie te akcesoria, dobierane są do każdego symulatora golfa indywidualnie, tak aby stworzyć jak najbardziej komfortowe i realistyczne warunki gry.