NASZ ZESPÓŁ

JAKUB GRZESIUK Specjalista od projektowania pól golfowych. Kompleksowa obsługa projektów golfowych indoorowych i outdoorowych. Projektowanie 3D oraz pomiary golfowe. Doradztwo w zakresie radarów golfowych. Aktywny gracz z długoletnim stażem (ponad 15 lat doświadczenia)
e-mail:
kuba@nyquista.pl

telefon kontaktowy:
(+48) 607 - 778 - 543
JERZY HERSE Specjalista ds. doboru sprzętu Audio-Video, projektowanie 3D, marketing. Kompleksowa obsługa projektów golfowych indoorowych - symulatory golfowe. Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
e-mail:
jerzy@nyquista.pl

telefon kontaktowy:
(+48) 791 - 247 - 646
Piotr Wiśniewski Specjalista od sztucznych traw sportowych i dekoracyjnych. Organizacja oraz koordynacja wszystkich prac ziemnych i montażowych. Serwis oraz usługi związane z pielęgnacją traw i instalacji golfowych.
Oskar Kaźmierczak Specjalista od realizacji projektów związanych z symulatorami golfowymi. Nadzór oraz koordynacja nad pracami ziemnymi i montażowymi instalacji golfowych zewnętrznych. Gracz z długoletnim stażem golfowym.
e-mail:
oskar@nyquista.pl

telefon kontaktowy:
(+48) 509 - 741 - 268

NYQUISTA

Nyquista Acoustic Design zajmuje się szeroko pojętą obsługą klienta oraz profesjonalnym projektowaniem rozwiązań golfowych w oparciu o zdobytą wiedzę jak i współpracę z innymi profesjonalistami w tej dziedzinie.

ul. Górnośląśka 1,
00-443 Warszawa

SYNGRASS

Syngrass jest dostawcą oraz instalatorem sztucznych traw dekoracyjnych i sportowych. W ofercie posiada szeroką gamę produktów dedykowanych do ogrodu oraz wnętrz. W siedzibie firmy znajduje się showroom, gdzie klienci mają możliwość wypróbować różne rozwiązania golfowe.

ul. Mostowa 12B,
62-022 Rogalinek

  Temat zapytania

  Treść zapytania

  Imię

  Nazwisko

  Telefon

  E-mail